avcilarfirmalari

ÇAĞ YAPI TEKNİK

Avcılar Sıhhi Tesisatçı

ÇAĞ YAPI TEKNİK Avcılar'da 1995 yılından bu yana, Tesisat işlerinizin tamamına, İstanbul’un neresinde olursanız olun profesyonel ekiplerle çözüm sunan ÇAĞ YAPI TEKNİK bir telefonla ihtiyaç duyduğunuz Sıhhi Tesisat işleriniz için hizmet vermektedir

Ev ve işyerlerinizdeki su kaçağı sorunlarından tadilata ilişkin taleplerinize, gider tıkanıklıklarının kırıp dökmeden açılmasından ısıtma sisteminizin petek temizliğine kadar tüm ihtiyaçlarınıza memnuniyet garantili çözümler sunmaktayız.

Firmamız bünyesinde sadece deneyimli, modern tesisat cihazlarının kullanımı konusunda eğitim görmüş ve yaptığı işte her zaman için sorumluluk sahibi olan tesisat ustaları bulunmaktadır.

Servis ekibimizdeki tesisat ustaları eski usul denen çağdışı yöntemlerle çalışmamakta, petek temizliğinden su kaçağı bulma veya gider tıkanıklığı açma gibi işlemlere kadar tüm hizmetlerinde son teknolojiye sahip özel üretim ekipmanlar ve ithal kimyasal ürünler kullanmaktadır.

Pratik, zahmetsiz ve memnuniyet garantili tesisatçı hizmetleri sunan şirketimiz iddiasını fiyat konusunda da devam ettirmekte, siz değerli müşterilerine İstanbul’un en avantajlı fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Firma Talepleri

Herhangi bir firma talebi bulunamadı.

Firma Haberleri

Herhangi bir firma haberi bulunamadı.

Bize Ulaşınİletişim Bilgileri

Yetkili Bilgileri

Yetkili Kişi: VEDAT KARATAY

İletişim Bilgileri

Adres: Denizköşkler Mah. Ahmet Kaya Cad. No; 1 Avcılar/İstanbul - TÜRKİYE

Telefon Numarası: +90 532 783 67 97 Telefon Numarası (2): +90 507 703 98 62 Faks Numarası: -

E-Posta Adresi: karatayv@hotmail.com Website: https://www.avcilarfirmalari.com/company/cag-yapi-teknik

Çalışma Saatleri

Açılış Saati: 09:00 Kapanış Saati: 18:00

Firma Detayları

  • Üyelik Türü Altın Üyelik
  • Ülke Türkiye
  • Şehirİstanbul
  • Dil Türkçe

Çalışma Saatleri

  • Açılış Saati 09:00
  • Kapanış Saati 18:00