avcilarfirmalari

Yasal Uyarı / Bildiri!

Yasal Uyarı / Bildiri!

www.avcilarfirmalari.com

Avcılar İlçesine Özel Firma, Ürün ve Hizmet Tanıtım Rehber Sitesi

www.avcilarfirmalari.comda yayınlanan FİRMA BİLGİLERİ Türkiye ve dünyadaki Ticaret Sicil Gazetelerinde yayınlanan kamuya açık firmaların kuruluş ve faaliyet bilgileri, firmaların kendi yayınladığı kamuya açık kurumsal internet siteleri, Ticaret Odaları, Mesleki Odaları, Mesleki Birliklerin ve firmaların kendisi tarafından sağlanan bilgilerden oluşmaktadır.


www.avcilarfirmalari.com internet sitesi, sahibi veya yöneticilerinin; site içerisinde yayınlanan firmalarla ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır.


www.avcilarfirmalari.com site üzerindeki bilgilere dayalı yapılan ticari anlaşmalarda taraflara kesinlikle bir garanti veya güvence vermemektedir.


www.avcilarfirmalari.com sitesi içerisinde yayınlanan firmaların iletişim ve genel bilgileri hiçbir şekilde herhangi (resmi veya gayri resmi) bir konuyla ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, firmanın bağlı olduğu mesleki oda veya kurumun vereceği bilgi / belge yerine geçmez ve resmi hiçbir geçerliliği yoktur.


www.avcilarfirmalari.com yayınlan firma bilgilerinin güncelliğini garanti etmez, doğruluk, tamlık ve kullanabilir olması yalnızca kullanıcının sorumluluğundadır.


www.avcilarfirmalari.com üzerinden yayınlanan firmalar ile ziyaretçiler arasında herhangi bir ödeme / tahsilat / satış işlemi veya para transferi teknik olarak mümkün değildir.


www.avcilarfirmalari.comde yayınlanan firmaların ticari faaliyeti esnasında müşteri ilişkileri veya satış pazarlama usulleri ve teknikleri www.avcilarfirmalari.com hiç bir surette bağlamamakta ve ilgilendirmemektedir.